LŠ srpen 2012 - Praha Karlín

Datum konání: 
Středa, 22. Srpen 2012Neděle, 26. Srpen 2012

 

V době od 22. srpna 2012 do 26. srpna 2012 proběhla již tradiční mezinárodní letní škola aikido pod patronací ČFAI a Aikido Karlín, kterou vedl p. Joel Roche 6. Dan Francie. Letní školy se zúčastnilo více jak 70 cvičenců z České republiky, Slovenska, Polska a Francie. Cvičení i přes parné počasí probíhalo v dobré atmosféře a pochvala z úst p. Roche, o maximálním nasazení a aktivním přístupu všech cvičenců, která zazněla na konci semináře, potěšila všechny bez rozdílu.

Valná hromada ČFAI za účasti většiny členských oddílů tentokrát neproběhla na tatami, ale v salonku příjemné restaurace, a tak byl dostatek času na diskusi. Rada federace přednesla závěrečné zprávy za uplynulé sezony a bylo prodiskutováno a odsouhlaseno několik návrhů, které by měly vést ke zlepšení činnosti ČFAI.

Jako každý rok se konaly i zkoušky na národní technické stupně. Zkušební komisaři měli v letošním roce plné ruce práce a během tří etap bylo nakonec uděleno v rámci ČFAI 5 stupňů SHODAN, 3 stupně NIDAN a 2 stupně JODAN. V rámci SSPA pak 1 stupeň NIDAN. Tímto všem, kteří uspěli, gratulujeme.

Se všemi účastníky letní školy se těšíme na setkání i napřesrok.